KURUMSAL

Ekonominin gülen yüzü EKOPAZAR Atv Avrupa ekranlarında…
Yıllardır ekranların en çok sevilen ve izlenen ekonomi programı EKOPAZAR, ekonominin gülen yüzünü ekranlara getirmeye devam ediyor.
Her hafta farklı konu ve konuklarıyla iş dünyasının nabzını tutacak yurtdışı ve yurtiçi yatırım haberleri, başarı öyküleri, özel röportajları, magazin ve aktüel haberleri kaliteli yayın anlayışıyla ekranlara taşıyan EKOPAZAR, iş dünyasını ATV Avrupa ekranlarında her Pazar Türkiye saati ile : 13:20’de “Avrupa saati:12:20’de” buluşturuyor. Anadolu’nun sanayileşme hamlesini, İllerin ekonomik kalkınmasını, Yerel yönetimlerin hizmetlerine farklı bir bakış açısı ile ekrana taşıyan Ekopazar, dünyanın dört bir yanından büyük başarılara imza atan Türk iş adamlarının başarı öykülerini 7 yıldır ATV ekranlarında yayınlıyor. Başta Avrupa Ülkeleri olmak üzere dünyanın bir çok ülkesinde başarıdan başarıya koşan Türk müteşebbislerin ilginç yaşam öyküleri Ekopazar ekibinin titiz bir çalışma sonucu belgeselleştiriliyor.

Avrupa’dan Orta Asya’ya, Kuzey Afrika’dan Rusya’ya uzanan geniş coğrafyada 57 ülkeden ekonomik gelişmeleri ekrana taşıyacak olan EKOPAZAR farklı sektörler arası köprü oluşturmayı da hedefliyoruz.

Genel yayın yönetmenliğini Şeref Özata’nın yaptığı Ekopazar’ın , Genel yönetmen Kamuran Abacıoğlu, Program danışmanı ise Bilal Koçak ve deneyimli bir ekip tarafından hazırlanıyor. Burcu Keçecioğlu’nun sunumu ile her Pazar ATV Avrupa ekranlarında yayınlanan Ekopazar yıllardır en çok izlenen ve en beğenilen ekonomi programı olarak yayın hayatını sürdürüyor.

İMTİYAZ SAHİBİ
ULUSLARARASI YENİ HABER AJANSI UHA A.Ş.